ZAPROŚ FAMĘ DO SIEBIE – ZGŁOŚ MIEJSCE!

48. FESTIWAL FAMA
Świnoujście, 16–26 VIII 2018

  • Data 30.06.2018
  • Godzina 23:59
  • Adres fama.festiwal@gmail.com | ul. Zwycięzców 48, 03-938 Warszawa
  • Miejsce Akademickie Biuro Kultury i Sztuki Alma-Art

„Zaproś Famę do siebie!” to cykl realizowany w ramach festiwalowej sekcji animacji kultury. Chcemy, aby Fama zagościła w wielu miejscach Świnoujścia, dlatego już dziś zachęcamy mieszkańców do wspólnego tworzenia Festiwalu.

Na Famie prezentują się artyści wszystkich dziedzin sztuki. Można ich spotkań w Muszli Koncertowej, Miejskim Domu Kultury czy Amfiteatrze. Fama może jednak opuścić scenę i eksplorować przestrzeń miasta. Po raz kolejny mieszkańcy Świnoujścia mogą zaprosić Famę do siebie – na swoje podwórko, do prowadzonej kawiarni, czy nawet – do swojego sklepu lub prywatnego mieszkania. Minione edycje akcji realizowanej pod tym hasłem (2015-2017) spotkały się z dużym zainteresowaniem i przychylnością mieszkańców, którzy aktywnie włączyli się w jego realizację.

Zachęcamy do przesyłania maili z propozycjami miejsc realizacji – fama.festiwal@gmail.com. W mailu należy opisać krótko specyfikę miejsca. Prosimy pamiętać o podaniu numeru telefonu! Na zgłoszenia do projektu czekamy do 30 czerwca. W przypadku dużej liczby zgłoszeń wybierzemy te, w których Fama zagości podczas tegorocznej edycji.